Про компанію

Компанія «Термолюкс» займається реалізацією опалювальної техніки та котлів "ВУЛКАН-КОРДІ" на всій території України. Наша мета - тепло та комфорт у кожній українській оселі, при мінімальних затратах. Завод працює над вдосконаленням існуючого та розробкою нового асортименту обігрівальних пристроїв, модернізацією обладнання, підвищенням кваліфікації персоналу, розвитком сервісних центрів, щоб виправдати довіру замовників і зберігати лідируючі позиції на ринку вітчизняних виробників обладнання для опалення. Підприємство виробляє лише твердопаливних котлів близько 2000 шт. щомісячно.! Наші обігрівальні прилади  принесуть у Ваш дім затишну та приємну атмосферу тепла та любові.

Красилівський агрегатний завод. Вчора. Сьогодні. Завтра

16 Вересня 1968року в приміщенні колишньої школи №1 міста Красилів виготовлена і відправлена перша партія деталей на київський машинобудівний завод для подальшого використання у виробах авіаційної техніки. Ця дата є днем заснування заводу, як філії при Київському виробничому об’єднанні ім. Артема.

Вже в 1975 році підприємство отримує статус заводу, а в 1980 році сучасну назву «Красилівський агрегатний завод».

З 2011 року підприємство структурно входить до державного концерну «Укроборонпром». Підприємство нарощує випуск вузлів та агрегатів до авіаційної техніки та широкого спектру товарів народного споживання.

Сьогодні  ДП «Красилівський агрегатний завод» налічує близько 750 співробітників та є  виробником продукції військового призначення та опалювальної техніки В Україні.

Якість то безпечність використання готової продукції ТМ «Корді» підтверджується сертифікатами відповідності України, Митного Союзу, сертифікату пожежної безпеки, а також дозволами на застосування технічних умов.

В 2014 році твердопаливні котли «Корді» отримали сертифікат відповідності вимогам ЄС (Директива 97/23 ЄС «Обладнання, що працює під тиском»)

 

Партнери. Сервіс. Міжнародні зв’язки

Сьогодні ТМ «Корді» представлена на всій території України, опалювальне обладнання постачається також до Молдови, Казахстану, Білорусії, РФ, Грузії та Румунії. Підприємство продовжує пошук нових партнерів та завжди готове  співробітництва.

ДП "Красилівський агрегатний завод" забезпечує високоякісне гарантійне та сервісне обслуговування в найкоротші терміни через мережу сервісних центрів, які знаходяться в районних та обласних центрах по всій території України.

Для обслуговування населення на місцях організовані мобільні групи, що складаються з висококваліфікованих фахівців, які забезпечені відповідним обладнанням, інструментом та транспортом.

 

Працівники сервісного центру забезпечують:

- Технічне обслуговування продукції;

- Проведення гарантійного та післягарантійного ремонту ;

- Проведення інструктажу споживачів з правил експлуатації виробів заводу.

Ви дивилися
Немає переглянутих товарів
Фільтр
Знайдено 5 
Видалити список?
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно